Sektörde dünyanın öncü firmalarından biri olan ve ilk sıralarda yer alan, asansör, engelli asansörü, merdiven asansörü gibi günlük yaşamımız içerisinde kullandığımız hayatımızı kolaylaştıran bir çok ürün grubunun AR-GE çalışmalarını ve üretimini gerçekleştiren ThyssenKrupp Asansör (TK-Encasa) yenilikçi ve liderlik konusunda bir adım daha attı.

Günümüz teknolojisine uygun, taşıma kapasitesi yüksek, arıza – bakım sürelerini minimuma indirecek, internete bağlanarak tüm ekipmanın servis bilgilerini Microsoft Azure teknojisini kullanarak tek merkezde toplayıp, kullanım süreleri dolmak üzere olan veya değişmesi gereken parçaları önceden belirleyerek kullanım dışı kalmasının önüne geçip, servis teknisyenleri tarafından değişimini sağlayacak olan Akıllı Asansör MAX’i tanıttı.

150 ülkede 6,4 milyar Euro’luk satış hacmi ile asansör üreticileri arasında lider markalardan biri olan ThyssenKrupp Elevator, 50 bini aşkın çalışanı ile teknolojiyi yakından takip ederek enerji tasarruflu ürünler tasarlayarak müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Ürün portföyünde platform asansörü, yolcu ve yük asansörleri, yürüyen merdiven ve bantlar gibi ürünlerin yanı sıra tüm ürün gruplarında isteğe göre özelleştirilen hizmet ve servis çözümleri bulunuyor. Dünya çapında 900’den fazla noktada hizmet veren ThyssenKrupp, müşterilerine teknoloji ve kaliteyi bir arada sunarak erişilebilir olmayı garanti etmektedir.