ThyssenKrupp Encasa

HE1

HE1

Ev Asansör HE1, kurulum ve kullanım kolaylığı ile form ve işlev kombinasyonu oluşturur.


Yaratıcı Tasarım, konfor ve sadelik ürünü olan Ev Asansörü HE1, kurulum ve kullanım kolaylığı ile form ve işlev kombinasyonu oluşturur. Estetik dokunuşları ile iç veya dış ortama uyum sağlar ve tamamlar.

 Tanımı HE 1
 Uygulama İç ve Dış
 Kapasite 400 Kg.
 Hız 0,15 m/s
 Durak 4
 İniş (mm) max.9.000
 Son yükseklik(mm) min.2.300
 Kuyu (mm) 50
 Ölçüler (mm) (LxP) 1370 x 1600
 Tip Ayaklı çelik çerçeve, alüminyum profiller, çift panel RAL 9003 kaplı.
 Kaplama Yapısı 25 mm kalınlığında çelik sandviç paneller, lamine cam paneller (güvenlik cam) 11 mm kalınlığında ve 736mm yüksekliğinde.
 Platform Yan panel platformu çelik RAL 7036 boyalı

 Zemin

Pitonada gri kauçuk kaymaz
 İç boyutları (mm) (LxP) 1000 x 1480
 Kat butonları Sabit ışık konumunu gösteren düğmeler
 Platform butonları Görme engelliler alfabesi ile sabit basınç düğmeleri; acil stop butonu, alarm butonu, acil gizli ışık.
 Güç Kaynağı 400V, tek faz, 50Hz, 16A
 Tahrik Sonsuz vida ve dişlili
 Konum Platform içerisinde
 Kapılar Panoramik, elektromekanik kilitleme, yarı otomatik.
 Güvenlik Dişlili güvenlik; platformun kilitlenmesi durumunda azalma; anti-trap periferik sistem; okullar için güvenlik sistemi; başka bir yere gönderme sistemi; kullanım ksıtlama sistemi, otomatik aydınlatma.
 Standartlar Makine Direktifi  98/37/CE
 Garanti 24 Ay

Ev Asansör HE1 mimarlar, müteahhitler, montajcılar, danışmanlar ve tüm iş ortakları ile yakın işbirliği içinde geliştirildi. Teknik uzmanlık, özel destek ve profesyonel kadro eklenerek, güvenilir teslimat ile yaşam boyu dayanaklılık sağlayan yapılar yapılmaktadır.

Güvenilirlik

1995 yılından bu yana, dünyada 15 farklı ülkede şahsi ve ticari binalara 8.500’den fazla  Ev Asansörü HE1 monte edildi. Bunun son derece güvenilir bir platform olduğu açıkça kanıtlanmıştır. Ev Asansörü HE1 kullanım ömrü, binanın ömrü ile eşdeğerdir. Ev Asansör HE1 yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlar. Aynı zamanda basit ve hızlı kurulum sağlar, daha da önemlisi ise güvenli ve rahattır.

Operasyon

Ev Asansör HE1 güvenli ve kullanımı kolaydır. İstenilen katta kontrol düğmesine sürekli basılı tutulduğunda gelir. Düğmeyi bıraktığınız herhangi bir zamanda asansörü durdurabilirsiniz, yeniden hareket etmek isteğiniz zamanda düğmeye tekrar basmanız yeterlidir. Kontrol paneli aydınlatmalı, büyük dokunmatik düğmeler içerir, aynı zamanda acil durdurma ve alarm fonksiyonları sunmaktadır. Asansör her iki taraftan sensörler sayesinde muhafaza edilmektedir ve acil durumlarda en yakın kata inmek için manuel yada isteğe bağlı akülü kurtarma sistemi bulunur.

Montaj

Montajı kısa sürede yapılabilir. Tüm gereken uygun bir alan,  1.405 mm x 1.630 mm arasında bir kuyu açıklığı. Ev Asansör HE1 sadece 50 mm kuyu dibi gerektirir. Eğer küçük bir rampa dahil etmeye karar verirseniz kuyu dibi gerekli değildir. En önemlisi, H1 makine dairesi gerektirmez. Gerekli tüm makine ve elektrik sistemi yapısını içinde barındırır.