ThyssenKrupp Encasa

HE2

HE2

Ev Asansörü HE2 özel dizaynı ile evinize uyacak şekilde tasarlanmıştır.


Ev Asansörü HE2 özel dizaynı ile evinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ev Asansörü HE2 kendi konstrüksiyonu ile özel inşaat işleri gerektirmez. Ayrıca çok gerekli olmamakla beraber mümkün olduğunda, 50 mm gömme bir zemin tavsiye edilir. Asansörü birkaç kat boyunca çalıştırabilirsiniz. Erişim üç farklı taraf ile yapılabilir.

Ev Asansör HE 2 bugünün gereksinimlerini karşılayan daha güvenli bir platform olduğunu kanıtladı. Kaldırma sistemi konstrüksiyon üst bölgesi olmadan sessiz çalışmasını ve 9 metre yüksekliğine kadar seyir mesafesi sağlar. Yük kapasitesi 225 kg ve hız 0.15 m / s.

 Tanımı HE 2
 Uygulama İç
 Kapasite 225 Kg.
 Hız 0,15 m/s
 Durak 4
 İniş (mm) max.9.000
 Son yükseklik(mm) min.2.300
 Kuyu (mm) 50
 Ölçüler (mm) (LxP) 1370 x 910
 Tür Ayaklı çelik çerçeve, alüminyum profiller,çift paneller RAL 9003 lake ile kaplı.
 Kaplama Yapısı 25 mm kalınlığında çelik sandviç paneller, lamine cam paneller (güvenlik cam) 11mm kalınlığında ve 736mm yüksekliğinde.
 Platform Yan panel platformu çelik RAL 7036 boyalı

 Zemin

Pitonada gri kauçuk kaymaz.
 İç boyutları (mm) (LxP) 1080 x 880
 Kat butonları Sabit ışık konumunu gösteren düğmeler
 Platform butonları Görme engelliler için brail alfabesi,  acil stop butonu, alarm butonu, acil durumlar için gizli ışık.
 Güç Kaynağı 230V, tek faz, 50Hz, 16A
 Tahrik Sonsuz vida ve dişlili.
 Konum Platform içerisinde
 Kapılar Panaromik, elektromekanik kilitleme, yarı otomatik.
 Güvenlik Dişli ek güvenlik; platformun kilitlenmesi durumunda indirme; anti-trap periferik sistem; okullar için güvenlik sistemi; başka bir yere gönderme sistemi; kullanım kısıtlama sistemi, otomatik aydınlatma.
 Standartlar Makine Direktifi  98/37/CE
 Garanti 24 Ay

Her bina türü için uygundur.

Ev Asansör HE2 taban bağlantı noktası kapalı olduğundan, yakındaki başka kişilere tehlikesi yoktur. Her şeyden önce, Ev Asansörü HE2 kullanımı keyifli ve bina projeleri ile entegredir . Ev Asansörü HE2 açık karakteri, cam duvarlar ve cam kapı panelleri ile küçük boyutta olmasına rağmen, ferahlık ve rahatlık hissi yaratır. 

Kolay Kullanım

Çalıştırmak için herhangi bir özel eğitim gerektirmez, güvenli ve kolaydır. Gerektiğinde emniyet kilidi mevcuttur, sahibi istediğinde izinsiz kullanılmasını önleyebilir. Ev Asansörü HE2 zemin kattan çağırılabilir. HE2 platform buton yerinde  gösterge paneli ve acil aydınlatma vardır ve tüm kullanıcıların ulaşabileceği bir mesafede yer almaktadır. Yarı otomatik kapıların açılması otomatik açma operatörü ile desteklenebilir. 

Montaj 

En Asansörü HE2 inşaat ve yapısal değişikliklere gerek kalmadan kurulabilir çünkü makine dairesi yada kuyu dibi gerekli değildir. Konstrüksiyon üst tarafı açık bile olsa , özel bir bağlantı parçası ile ürün sabitlemesi  gerekli değildir. Ev Asansörü HE2'de montaj kolaydır, merdivene bitişik alanda montaj yapıldığı için genelde her alana sığar.

Güvenlik

Büyük ve küçük tüm ThyssenKrupp Asansörler, en sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Ev Asansör HE2 tüm Avrupa güvenlik düzenlemelerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.Kaymaz zemin güvenliği, platformun kenarları bir engelle karşılaştığında durdurma sistemi,yüksek kaliteli çelikten elde edilen güvenlik önlemleri ile donatılmış bir platform yer almaktadır.

Ev Asansörü  HE2 düğmelerine devamlı basılmadan sadece gerektiğinde basıldığında kontrollü ve sabit bir hızla hareket eder. Kontrol panelinde alarm butonu ve acil aydınlatma vardır. Ayrıca, acil iniş sistemi vardır böylece elektrik kesintisi durumunda kullanıcı, düğmelere basarak her zaman sistemi hareket ettirebilir.

Opsiyonlar

Kapılar beyaz eposki boyalı, yarı otomatiktir. Standart bağlantı noktaları geniş cam bölmeler ile sağlanır. Diğer Seçenekler şunlardır: 1) Kapıların otomatik olarak açılması 2) Kapı ve platform kontrol butonları 3) Platform üzerinde telefon 4) Cam panelli kaplılar 5) Uzaktan kumanda