ThyssenKrupp Encasa

HE30

HE30

Ev Asansör HE30 geniş deneyim ve sürekli gelişen teknoloji sonucu oluşmuştur.


Ev Asansör HE30 geniş deneyim ve sürekli gelişen teknoloji sonucu oluşmuştur. Biz bireyselliğinize yer bırakarak, yaşam kalitenizi artırmak istiyoruz. Ev Asansör HE30 en az 10 cm kuyu derinliği ile beton ya da tuğla bir kuyu içine kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik asansör sistemiyle enerji tasarrufu sağlar. Platform genişliği 66 cm ile 180 cm arasında değişken olup ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

 Model HE 30
 Uygulama İç ve Dış
 Kapasite max. 400Kg
 Durak 5
 Seyir (mm.) max. 15.100
 Son kat yükseklik (mm) min. 2.300
 Kuyu dibi(mm.) 100
 Kuyu minimum genişliği (mm) 600
 Platform  
 Tip Aydınlatmalı kontrol paneli ile 2100mm  yüksekliğinde koruma duvarı,spot aydınlatmalı tavan, 1 yada 2 duvar aydınlatması ile aydınlatmalı kabin, otomatik kapı için spotlar .(Kabinde değişik tercihlere olanak sağlar.)
  Kaplama Boyalı veya paslanmaz çelik yan duvarlar.
 Zemin Koyu kum rengi (PGF)

 Kat butonları

Çağrı kayıtları ile düğmeleri
 Platform butonları Telefon, konum göstergesi,acil durdurma butonu ile kontrol paneli.
 Enerji beslenme 230V, tek fazlı 50Hz, 16A
 Maximum Güç 2,8 kW
 Şanzıman Hidrolik  2:1
 Konum Makine dairesi müşteri tarafından tayin edilecek.
 Kapılar Yarı otomatik, elektromekanik kilitler ile birlikte ahşap veya lamine cam kaplı panoramik kapılar.
 Güvenlik Acil iniş kontrolü (Akü ile çalışma); harici hidrolik valfi ile acil iniş; seviye yenileme.
 Standartlar Makine Direktifi 98/37/EC
 Opsiyonel Uzaktan kumanda, kabine rampa ile erişim, kabinde yarım boy ayna, kabinde korkuluk, kabinde panoramik duvar, katlanır koltuk, diyafon, kapı açma operatörü.
 Garanti 24 Ay

Özel Çözümler

Ev Asansör HE30 kamu binalarında ya da evlerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. En az 66cm boyutuna indirgenmiştir ve kısıtlı alanlarda kurulabilir. 

Yenilikçi Tasarım

Yenilikçi tasarımı sayesinde HE30 Ev Asansörünü  kurmak kolay ve hızlıdır. Kullanılan malzemelerin kalitesinin yanısıra, çok geniş renk seçeneğinden dolayı HE30 her ortama mükemmel derecede uyum sağlar. Mevcut tüm Avrupa standartlarına tam uyum içinde oluşturulan HE30 Ev Asansörü güvenlidir. CE, IMQ ve TÜV sertifikasına sahiptir.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Özel montaj sistemi ile birkaç gün içinde kurulum imkanı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, zorluk ya da stres olmadan hareket imkanı verir.

Opsiyonel Özellikler

HE30 Ev Asansörünü benzersiz kılan isteğe bağlı özelliklerin geniş bir kısmını barındırıyor olması: çizilmeye dayanıklı, paslanmaz parlak çelik; uzaktan kumanda; ve birçok diğer isteğe bağlı özellik uygulanabilir.

Uyarı Detay ve Güvenilirlik

Özel olarak tasarlanmıştır, hemen her alana monte edilebilir. Hidrolik sistem düşük maliyetli şekilde maksimum konfor ve güvenlik sağlar. Titiz bir tasarım, her koşulda maksimum güvenilirlik sunuyor.