ThyssenKrupp Encasa

Merdiven asansörü

Merdiven asansörü

Biz herkesin rahat ve aktif hissetmesini sağlayacak merdiven asansörleri geliştiriyoruz. Bugün ve yarın. ThyssenKrupp merdiven asansörü, hayatınızı kolaylaştırmak için keyifli ve güvenli çözümdür.


Sizin için merdivenle ilgili sorunların çözümü elinizin altında, merdivenler için koltuk asansörleri, rahatlık ve erişebilirlik sunarak evinizin en güvenli arkadaşı olacak.

Flow

  • Flow2

  • Signor

Levant konfor işlevsellik, yüksek konfor, ray ve koltuk gibi mükemmel tasarım özellikleri ile düz merdivenler için ideal bir asansördür.

Levant

  • Levant Klasik

  • Levant Konfor

Levant Dışmekan herhangi bir zorluk olmadan seyahat etmelerini sağlamaktadır, Dışmekan düz merdivenler için ideal bir çözümdür.

Levant Dışmekan

  • Levant Dışmekan


Merdiven asansörü nedir?

Biz bütün insanların aktif bir yaşamı hakettiğine inanıyoruz. Hayatınızın hangi aşamasında olursanız olun, günlük yaşamınızı istediğiniz gibi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Biz herkesin rahat ve aktif hissetmesini sağlayacak merdiven asansörleri geliştiriyoruz. Bugün ve yarın. ThyssenKrupp merdiven asansörü, hayatınızı kolaylaştırmak için keyifli ve güvenli çözümdür.

Sayısız global ödül ve yenilikçi yaklaşım

Merdiven artık sorun değil, çünkü sizin bireysel ihtiyaçlarınız için uygun çözümümüz var. Merdiven asansörlerimizde tasarım ve işlevsellik birleştirilmiştir. Bu düşünce merdiven asansörleri modellerimizin aldığı sayısız ödül ile de teyit edilmiştir. Değerlendirme kriterleri arasında, kaliteli tasarım, kaplama, malzeme seçimi, yenilikçilik, çevreye uyumluluk, işlevsellik, ergonomi ve evrensel tasarım yönleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz en iyisine layık. Neden daha azına razı olsunlar?

Emniyetli, güvenilir, sağlam merdiven asansörleri

(TUV, CE sertifikali) Yeni getirilen Avrupa Direktifleri 2006/42`ye sahiptir. Bu platform, anti ezilme ve anti kırılma güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir. Merdiven asansörlerimiz 325kg. lik yüke dayanaklılık gösterir ve sağlamdır, kapalı ve açık alanlar için uygundur (IP55 versiyonu da mevcuttur).