Vizyonumuz

ThyssenKrupp Encasa müşterisine en uygun çözümleri, ürün bakımlarından elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır.

Geri planda çalışan 1100 kişiden oluşan bir kadro ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümlere her geçen gün bir yenisini eklemekte ve yine onlardan aldığımız ihtiyaç telepleri doğrultusunda hayata geçirmekteyiz.


Satış

Uzun yıllar yaşadığımız evlerimizden vazgeçmeden, bu tarz bir özgürlük ve memnuniyeti sağlayan, sosyal yaşamımıza böylesine etki edebilen çok fazla meslek yoktur. (Erhan Eriş, TK-Encasa Türkiye Genel Müdürü.)


ThyssenKrupp Encasa, Şatış ve Pazarlama

Siz müşterilirimizin ihtiyaçlarına göre sunabileceğimiz tüm çözüm olanaklarını, detayları ile belirleyebilicek, diyalog içerisinde gerçek ihtiyaçları çözümleyip, en fazla yararı sağlamanız için çalışacak ekip arkadaşlarımız, şatış faaliyetlerimizin tüm fonksiyonlarını bu hedefte düzenlemektedir.


Tasarım

Ürün benim ekranımda şeklini almaya başlar. Doğruluk ve görsel düşünme becerileri ile en iyi sonucu müşterilerimize hazırlamak benim işimdir. (Fabio Clavenna, ThyssenKrupp Ceteco, Pisa, İtalya, 2003 yılından bu yana çalışmaktadır.)


Müşterilerimiz için tasarım üretim sürecinin en önemli safhasıdır. Görsel canlandırma ve alınacak önlemler ekranda canlanıp, doğruluk içerisinde mühendisliğin gerektirdiği tüm aşamaları katederek üretim sürecinde ilerler.

Çizim üretim sürecinin temelini oluşturduğu gibi, ileri teknoloji, iyi eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde mükemmel sonuç yakalanır.


Üretim

"Her gün insanlara özgürlüğünü veren bir çözüm için katkıda bulunup, yaşam kalitesini geliştirir olduğunu bilmek çok tatmin edici." (Dirk de Jager, ThyssenKrupp AccessibilityBV, Krimpen, Hollanda, 1965 yılından beri şirket)


Ürünlerimiz ThyssenKrupp Accessibility tarafından geliştirilen ve entegre yetkinlik merkezleri ile tesislerimizde üretilmektedir. Ürünlerin belirli bir kategoride yetkinlik, bilgi ve deneyimleri bu merkezlerde paylaşılabilir olması, her yeni ürün için referans oluşturup, mevcut ürünlerin daha da geliştirilmesini sağlamaktadır.

Hollanda'da bulunan gelişmiş üretim birimi olarak 100'den fazla çalışanımız ile, insanlar için özel çözümler sunarak çalışmanın hazzına varmakta ve en yüksek kalite standartlarını sunmaktayız.


Bakım

Bir merdiven asansörünün montajı ürün güvenilirliği ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunan en önemli unsurdur. Benim bilgi ve deneyimlerimden müşterilerimizin tam yarar sağlaması ve sosyal bir yaşama kavuşmaları, bana gurur vermektedir. (Ömer Usta, ThyssenKrupp Encasa Türkiye)


ThyssenKrupp Encasa teknisyenleri sizlere eşsiz bir servis ve hizmet paketi sunmaktadır. Eğitimli ve donanımlı teknisyenlerimiz yerinde tespit, özel bilgisayarlı ölçüm ve otomatik hatasız projelendirme gibi birçok olanakla kullanacağınız ürünün merdiveninize %100 uyumu için çalışmaktadırlar.